Tłumaczenia Naukowe | Biuro Tłumaczeń From To

Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

Tłumaczenia specjalistyczne

Bo każde tłumaczenia wymaga specjalistycznego podejścia!

DoktortitelTłumaczenia tekstów naukowych przeznaczonych do publikacji należą do najtrudniejszych, gdyż wymagają od tłumaczy wysoko specjalistycznej wiedzy oraz dużych umiejętności wyszukiwania informacji, wykraczających daleko poza wpisanie zwrotu w okno wyszukiwarki internetowej. By sprostać tak wysokim wymaganiom, From-To zatrudnia najlepszych tłumaczy specjalistycznych (zwykle naukowców z własnym dorobkiem naukowym lub osoby mogące konsultować się z nimi) i korektorów – native speakerów. Zawsze zalecamy, by tłumaczenia materiałów przeznaczonych do publikacji naukowych w zagranicznych czasopismach zlecać nam wraz z korektą native speakera docelowego języka przekładu.

Wszelkie materiały naukowe tłumaczone na język polski realizowane są przez naszych polskich specjalistów, naukowców z danych dziedzin.


Newsletter

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności"

From-To Tłumaczenia © 2014 | Wykonanie: Getso.pl