Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

Biuro tłumaczeń From-To

Biuro Tłumaczeń From-To

Zastanawiałeś się gdzie pracujemy nad naszymi tłumaczeniami? Odpowiedź poznasz w dzisiejszym artykule!

Biuro tłumaczeń From-To w Opolu

Wszyscy dobrze wiedzą, że tłumaczymy na wszystkie języki świata i współpracujemy z native speakerami z całego globu. Ale czy znacie adres naszego centrum dowodzenia? Biuro tłumaczeń From-To ma obecnie swoją siedzibę w Opolu. W styczniu 2017 przenieśliśmy swoje biurka, komputery, książki i futrzastych asystentów do biura w mieście, gdzie jesteśmy dostępni także dla mieszkańców Opola. Naszym celem było otwarcie się na potrzeby klienta indywidualnego oraz stworzenie na opolskim rynku konkurencyjnej marki w dziedzinie tłumaczeń, która zaoferuje profesjonalne tłumaczenia na wszystkie języki, a także korektę i redagowanie tekstów, audyty stron i materiałów reklamowych, branding, lokalizację itd.

Tłumaczenia w Opolu

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Spychalskiego 1a, w dzielnicy Zaodrze, dziesięć minut drogi od Rynku, co czyni tę lokalizacje wyjątkowo dogodną. Jej wielką zaletą dla nas prywatnie jest to, że na spacer w przerwie od pracy (lub po pracy) możemy wybrać się nad Odrę, która wygląda pięknie o każdej porze roku, a z jej brzegów rozciąga się widok na Starówkę i okoliczne, zielone dzielnice Opola.

Wykonamy specjalistyczne:

Tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia dla telekomunikacji i nowych technologii

Tłumaczenia dla przemysłu spożywczego

Tłumaczenia dla medycyny i farmacji

Tłumaczenia dla biznesu

Tłumaczenia dla finansów

Tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenia dla IT

Tłumaczenia ankiet i badań społecznych

Newsletter

Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych. Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka Prywatności"

Twoje dane nie będą przekazywane osobom trzecim. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Udostępnij post