Tłumaczenia Biznesowe | Biuro tłumaczeń From To

Szybki kontakt w sprawie tłumaczeń

Tłumaczenia specjalistyczne

Bo każde tłumaczenia wymaga specjalistycznego podejścia!

BüroalltagW biznesie liczą się przede wszystkim szybkość działania oraz wykorzystanie szerokich możliwości, dlatego realizując tłumaczenia biznesowe, dokładamy starań, aby w pełni zrozumieć biznes i spełnić oczekiwania zleceniodawcy.
Współczesny świat oparty jest na niezwykłym bogactwie kulturowym oraz różnorodności. Biuro Tłumaczeń From-To Ltd. znakomicie to rozumie i proponuje tłumaczenia, które oprócz tego, że dopasowane są do potrzeb biznesu, opierają się także na wnikliwym zbadaniu oraz zrozumieniu reguł kulturowych i obyczajowych rynku, na którym działa lub pragnie rozpocząć działanie firma zleceniodawcy.
Najważniejszym zasobem każdej firmy jest jej reputacja: pracuje się na nią długo, a stracić można w kilka chwil, na przykład przez źle napisany tekst, nieszczęśliwe sformułowanie, nieodpowiedni styl wypowiedzi (niedostosowany do odbiorcy, który woli styl bardziej formalny – bądź odwrotnie, nieformalny), a czasem po prostu przez błędne tłumaczenie. Nie ryzykuj tego, że odbiorcy w innych krajach dostaną informacje o Tobie napisane niepoprawnie, zleć to fachowcom!

  • Nasi specjaliści wiernie odtworzą fachową terminologię i zachowają pełną spójność terminologiczną.
  • Nasze tłumaczenia odpowiadają w 100% poziomowi dyskursu oryginału.
  • Tłumaczenia są sprawdzane przez wyspecjalizowanych w danej dziedzinie korektorów.
  • Klient ma pełną kontrolę nad procesem tłumaczenia.
Newsletter
Zasubskrybuj nasz newsletter i otrzymaj ciekawy raport "9 drobnych błędów w tłumaczeniu, które spowodowały duże problemy"
From-To Tłumaczenia © 2014 | Wykonanie: Getso.pl